Sæt ned fødselsdag 2026
-
Plus size

Antonella - Plus size kjole i blødt bomuldsbæk og bølge stof med et fint leoprint379 Kr.
- Onesize - Passer S-2XL
-

Antonella - Kjole i blødt bomuldsbæk og bølge stof med et fint leopardprint379 Kr.
- Onesize - Passer S-2XL
-
Plus size

Kailani - Plisseret plus size stropkjole i viskose med fine similisten329 Kr.
- Onesize - Passer S-2XL
-
Plus size

Pams Rosette Short - Plus size kjole med fine blomster og guld detaljer299 Kr.
- Onesize - Passer S-2XL
-

Pams Rosette Short - Elastisk kjole med fine blomster og guld detaljer299 Kr.
- Onesize - Passer S-2XL
-
Plus size

Scarlett - Plus size kjole i plisseret chiffon med fin blomst ved skulderen349 Kr.
- Onesize - Passer S-2XL
-
Plus size

Paloma Ethereal Short - Plus size kjole med fint blomsterprint og gulddetaljer349 Kr.
- Onesize - Passer S-2XL
-

Paloma Ethereal Short - Elastisk kjole med fint blomsterprint og gulddetaljer349 Kr.
- Onesize - Passer S-2XL
-
Plus size

Pams Fairytale - Lang plus size kjole i fint blomster- og sommerfugleprint349 Kr.
- Onesize - Passer S-2XL
-

Pams Fairytale - Lang elastisk kjole i fint blomster- og sommerfugleprint349 Kr.
- Onesize - Passer S-2XL
-
Plus size

Pams Leafage Jumpsuit - Plus size buksedragt i bladmønster med guld dutter369 Kr.
- Onesize - Passer S-2XL
-

Pams Leafage Jumpsuit - Elastisk buksedragt i bladmønster med guld dutter369 Kr.
- Onesize - Passer S-2XL
-
Plus size

Pams Butterfly Jumpsuit - Elastisk plus size buksedragt i sommerfugleprint349 Kr.
- Onesize - Passer S-2XL
-
Plus size

Pams Print Jumpsuit - Elastisk mønstret plus size buksedragt med guld støv369 Kr.
- Onesize - Passer S-2XL
-

ForudbestilSavina Botanic S/S - Blomstret elastisk kjole i slå-om-look med flæseærmer359 Kr.
- Onesize - Passer S-2XL
-

Miracle Butterfly - T-shirt med leopardprint, sommerfugl og elastik i bunden for et loose look279 Kr.
- Onesize - Passer S-3XL
Du har set 576 ud af 794 produkter






































































































































































































































































